Once BoT, Forever BoT
 
PříjemRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Chimaeron

Goto down 
AutorZpráva
SunakashiPoèet pøíspìvkù : 8
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 30. 07. 12

PříspěvekPředmět: Chimaeron   Tue 26 Aug 2014, 11:09

Bohužel sem nenašel české video, takže tady popis + video z tankspot

Doporučené složení raidu:

10-man difficulty: 2 tanci, 3 healeři, 6 DPS
Taktika

U Chimaerona bude potřeba intenzivního healování a velké množství sebekontroly na straně vašeho heal týmu – neuvidíte moc plných zelených barů.

Je důležité poznamenat, že by jste neměli začít boj jednoduchým praštěním do Chimaerona, ale obejít ho a popovídat si s Finkle Einhorn, který je zamčený v kleci vedle jeho věrného Bile-O-Trona. Poté co s ním promluvíte Bile-O-Tron se zaktivuje a probudí tříhlavé monstrum. Dokud je Bile-O-Tron aktivní dostává váš raid Finkle’s Mixture, který zabraňuje kterémukoli členu raidu zemřít pokud jsou jeho HP nad 10 000. Když má hráč nad 10k a měl by umřít, bude místo toho sražen na 1 HP.

To znamená, že během první fáze musí být HP hráčů pouze nad 10 000 HP – větší healování je v podstatě overhealing. To kvůli abilitě Caustic Slime, která zasáhne 4 hráče a rozdělí 320 000 damage (dva hráče a 280 000 damage v 10-man) mezi tyto hráče a mezi všechny ostatní do 6 yardů od nich. Navíc aplikuje debuff na všechny zasažené hráče redukující hit na 3 sekundy. Nejjednodušší je se rozestoupit 6 yardů od sebe, zasažení hráči budou jednoduše sraženi na 1 HP. Healněte je nad 10k HP a jsou zase v bezpečí.

Výjimka v 10k HP pravidlu jsou samozřejmě tanci. Chimaeron hituje silně a má navíc dvě nepříjemné ability, které je třeba sledovat: Break a Double Attack. Double Attack – příští Chimaeronův melee attack bude proveden dvakrát velmi rychle  za sebou. To znamená, že i když je váš tank nad 10K HP bude zasažen na 1HP a hned poté znovu zasažen a zabit. Je několik cest jak se s tím vypořádat. Defensive CD fungují dobře, ale topování HP tanků jim obvykle umožní přežít Double Attack. Break ztěžuje topování tanků – zvyšuje damage taken tanků o 25% a redukuje healing taken o 15% každým stackem. Je aplikován každých 15 – 20 sekund, takže se vaši tanci musí každý 3 stack vyměnit, s tím že zapínají CD, aby přežili 2 stack.

Poslední abilita první fáze je Massacre. Massacre dává instantně 900 000 damage každému hráči a nedá se nijak zmenšit. To znamená, že každý hráč nad 10K HP bude sražen na  1 HP a všichni hráči pod 10K HP zemřou okamžitě. To zahrnuje i tanky, takže se ujistěte že máte aspoň jednoho – nebo více – healů zaměřených na vyhealování tanka jak nejrychleji to půjde, zatímco ostatní healeři musí dostat raid na 10K HP.

Občas po Massacre bude Bile-O-Tron vypnut a váš raid zbaven buffu a přiveden do druhé fáze. Během druhé fáze spolu začnou Chimaorony hlavy zápasit a začne 30 sekund castit Fued. Máte 15 sekund nato se seběhnout a vyhealovat celý raid než začne házet Caustic Slime. Bez buffu na vaši ochranu je potřeba se shromáždit a rozdělit damage do celého vašeho raidu. Použijte defensive CD, vlastní healy a pomozte vyhealovat všechny jak jen to bude možné. Poté, zatímco bude castit Massacre, by jste se měli zase rozprostřít a pokračovat v první fázi.

Na 20% začíná třetí fáze, během které bude celý raid zasažen novým debuffem: Mortality. Ten redukuje veškerý healing o 99%, takže není důvod dále healovat. Navíc již Chimaeron nepůjde tauntovat a zvýší se do něj damage o 10%. Jednoduchá strategie třetí fáze: BURN HIM DOWN. Zapněte Heroism nebo Bloodlust, pošlete healy pomoct s DPS a začněte ho kitovat. Sledujte jeho aggro tabulku pro určení po kom půjde dále a nechť ten člověk běhá přes místnost. Použíjte Iceblock, bubliny, Fade, Feign Death, Guardian Spirit a ostatní triky aby boss pořad pobíhal. Čím víc se pohybuje, místo aby útočil, tím víc času máte na jeho zabití.


a tady je video https://www.youtube.com/watch?v=eLa57ES3py8
Návrat nahoru Goto down
WulfrigPoèet pøíspìvkù : 195
Points : 242
Reputation : 6
Join date : 20. 08. 13
Age : 26
Location : České Budějovice

PříspěvekPředmět: Re: Chimaeron   Tue 26 Aug 2014, 21:48

Pěkně sepsane, dobra prace.
Oberschturmbanführer
Oberscheiführer
General Loberst
Führer
 bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
 
Chimaeron
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Guild Forum :: Blackwing Descent-
Přejdi na: