Guild Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Once BoT, Forever BoT
 
Latest imagesPříjemRegistracePřihlášení

 

 Deepest / Blood Dk

Goto down 
AutorZpráva
Deepezt




Poèet pøíspìvkù : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 11. 10. 15

Deepest / Blood Dk Empty
PříspěvekPředmět: Deepest / Blood Dk   Deepest / Blood Dk Icon_minitimeSun 11 Oct 2015, 00:52

Nick characteru: Deepest

Class: Death Knight

Ilevel main/off: Blood 358 / frost 356

Odkaz na armory: ARMORY

Postava koupená/vyexpená: Vyexpená poctivě a jsem na to pyšnej Very Happy Ikdyž jak jinak mít 85lvl dk Very Happy

Rotace(Podrobně) + theory craft:
ROTACE - Bone shield na CD > Outbreak na CD > 2x Death Strike > 2x Heart Strike > 2x Rune Strike, Blood Tap a ERW používám dle situace
GEMY - vše do MASTERY, ale pokud je bonus +30 cokoliv nebo +20mastery tak dávám půlený gemy
PRIORITY - MASTERY > DODGE/PARRY > HIT > EXP

Screen UI(povinné!):Deepest / Blood Dk Vymfba

Screeny DMG/Healing: Myslím, že to u tanka není třeba, ale jako blood dk přetáčím většinu tanku o 2-3k DPS Very Happy

Jak dlouho hraješ wow:
WoW hraju dohromady nějakých 5 let, začínal jsem na Deffenderu při 3.0.3., pak jsem šel na Relegation náš server s GMkama z deffenderu, ale byl to upadek tak jsem přešel sem na Twinstar. Přišel jsem v době, kdy se progressoval UD a snažil jsem se dostat do Endless Agony, což se mi povedlo až při TOC sezoně. Po přechodu na cata jsem šel na AT, kde jsem za priesta dala 2k2, ale PvE mi je přeci jen blíž k srdci tak jsem přešel sem na Twinstar na CATA. Kámoš mi propujčil account, kde byl Priest a low Roguna, hrál jsem to, ale pak jsem chtěl něco svýho, takže jsem to proala všechno, udělal si DK a koupil mountíka Very Happy

Zkušenosti s raidy (HC dungy):
BWD 6/6 normal, 2/6 HC - ale už jsem tankoval i HC magmawa a ODS
BOT 4/4 normal, 2/5HC
ToTFW 2/2 normal, 0/2 HC

Předchozí guildy na Twinstar, důvod leavnutí:
PEACHY - chodil jsem snima main raid, ale málokdy se to složilo a čekat týden na raid a nakonec nic mi nevyhovuje
Delta Squad - hrozivá neochota členů guildy

Proč právě my?

Normální guilda,a která má skvělej progress a farmu a nejsou namyšlení, jako jiné guildy

Od koho vies o nabore?
Spekulda z náborového macra + jsem si sním o tom psal, že je třeba koukat na vaše videa z raidu aatd.

Dával si si prihlášku niekam inam pred nami? Ak áno, kam a dôvod neprijatia:
Zkusil jsem Conspiracy, ale během hodiny jsem zjistil, že tam nebude něco v pořádku v hlavách těchto hráčů tak jsem to raději zabalil sám.

Je v guildě někdo, koho znáš?
Lamyxek - bral jsem ho na achievy CATA

Nemáš problém chodit raidy v dané dny, tj. Sobota/Neděle cca 18:00-22:00+ hod ?
Ideálnější raid time si nedokážu představit. Tak 1-2x za měsíc budu v sobotu v práci, ale jinak ideální raid time !

Jsi ochoten pravidelně navštěvovat forum?
To je samozřejmost. Pocta a ne ochota.

Jsi schopen být počas raidu na TeamSpeaku(TS3)/Mumble?
Samozřejmě, nemám stím problém. Během tohoto týdne si však koupím nový mikrofon Smile

Mikrofon[Ano/ne]
^^ během týdne by měl být

Typ, rychlost připojení k internetu:
nemyslím si, že by měl být problém s  připojením!
Deepest / Blood Dk 4736191253 - nemyslím si, že by měl být problém s  připojením!

Sestava PC:
Mám komplet sestavený od HP Pavilion stolní PC, 4GB grafika, 2GB RAM a 500GB harddisk

Na jakých postavách te můžeme zastihnout:
Jen a jen na Dkčku !Smile

Vek: 19 let, brzy 20 let

Něco o sobě:
Jmenuju se Patrik a jsem z Pilsner Urquel města Very Happy
Jsem veliký sportovec a nadšenec do sportu a do SPARTIČKY !♥️
Hraju s kámošema rekreačně SPORT a chodím do fittka.
Když jsem se svou přítelkyní nebo ve škole tak sedím u wowka ! Very Happy Nerd like a boss

To bude asi všechno, díky za Váš čas !
Deepest / Patrik
Návrat nahoru Goto down
Deepezt




Poèet pøíspìvkù : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 11. 10. 15

Deepest / Blood Dk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deepest / Blood Dk   Deepest / Blood Dk Icon_minitimeSun 11 Oct 2015, 05:55

Promiňte z osobních duvodu stahuji přihlášku Sad
Návrat nahoru Goto down
 
Deepest / Blood Dk
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Guild Forum :: Přihlášky-
Přejdi na: